زاهدی:

دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و جمعی از یارانش، پیامی را صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن پیام نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت به شرح زیر است:

«هفتم تیرماه، یادآور شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی و جمعی از بهترین یاران انقلاب است. ایامی که با نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده، تا فرصتی باشد برای تجلیل از تلاشهای مجموعه ارکان قوه قضائیه، بعنوان نقطه امید مردم برای تحقق شعار عدالت.

امروز به مدد الهی و تدابیر ریاست محترم قوه قضائیه، این دستگاه عدلیه بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب نماید و روزنه های امید را برای جامعه، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران ایجاد نموده است.

رویکرد مبارزه با مفاسد اقتصادی که این روزها در قوه قضائیه با جدیت در حال پیگیری است، نویدبخش صیانت از کرامت انسانی، برقراری عدالت اجتماعی و احقاق حقوق شهروندی است و امید بسیار داریم که این جهاد مقدس، بی وقفه و بدون اندک ملاحظه ای، با صلابت ادامه پیدا کند.

به روان مطهر شهدای حادثه هفتم تیر و همه شهدای انقلاب اسلامی درود می فرستیم و  تلاش های مجموعه خدمتگزار و متعهد دستگاه قضا را ارج می نهیم و برای ایشان از درگاه حضرت حق، توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.»

انتهای پیام